Scroll to top
© 2023, INDELIT - Osiedle Olimpijczyków

OSIEDLE OLIMPIJCZYKÓW
unikalne apartamenty
w sercu Tarnowskich Gór

Etap pierwszy już w sprzedaży!
Budujemy dla Was z myślą o Was!

Nowa inwestycja „Osiedle Olipijczyków” powstaje na skraju miasta Tarnowskie Góry. Nie będzie to osiedle bloków, a kompleks nie dużych apartamentowców, w którym każdy mieszkaniec poczuje się wspaniale.

Nowa inwestycja o wysokim standardzie wykonania nawiązuje do nowoczesnych trendów, łącząc funkcjonalność i prostotę, jednocześnie zachowując elegancję oraz szerokie możliwości aranżacji.

4 etapy; 46 mieszkań; 53 miejsc garażowych

/Na sprzedaż

Osiedle Olimpijczyków

01. Lokale na sprzedaż

sprawdzam

/INDELIT

INDELIT

02. Indelit w skrócie

Doświadczenie

Doświadczenie

Firma Indelit ostatnie dwie dekady poświęciła na doskonalenie tej niezwykle wymagającej sztuki jaką jest budowanie obiektów wielorodzinnych jak i prywatnych rezydencji.

Read More
Przyjazne warunki mieszkaniowe

Przyjazne warunki mieszkaniowe

Indelit tworzy najbardziej przyjazne i konkurencyjne warunki mieszkaniowe w Tarnowskich Górach, czyniąc je jednym z najatrakcyjniejszych miast aglomeracji śląskiej.

Read More
Budujemy dla Was z myślą o Was

Budujemy dla Was z myślą o Was

Nie oszczędzamy na budowie. Budując solidnie, oszczędzamy za to Wasz czas i Wasze pieniądze.

Read More

#indelit

Atuty naszych inwestycji

Atrakcyjna lokalizacja

W bliskim sąsiedztwie terenów „zielonych”, niedaleko od centrum a jednak z dala od ulicznego zgiełku, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

Doświadczenie ekip budowlanych

Na przestrzeni lat Indelit wypracował pewien unikalny styl dla swoich inwestycji, który pozwala na to, aby stosunkowo duże budynki wtapiały się w otaczającą zieleń i nie wyróżniały specjalnie na tle zabudowy jednorodzinnej, w której sąsiedztwie najczęściej się znajdują. Jednocześnie cechuje je nowoczesny design i wysoki komfort (teren zamknięty, nie rzadko monitorowany wewnętrznie, miejsca parkingowe i/lub garaże, tarasy, prywatny ogródek, wyodrębnione miejsce na kosze, przestronne i doświetlone światłem dziennym korytarze).

Wiarygodność

Nasze motto to: Budujemy dla Was z myślą o Was. I to właśnie dlatego nasze inwestycje pod względem estetyki i jakości wykonania nie maja sobie równych! Fakt że z każdym rokiem grono zadowolonych klientów rośnie, my zaś zdobywamy nowe doświadczenia sprawia, że poszerza się portfolio naszych inwestycji budowanych na miarę Waszych potrzeb.

/Aktualności

INDELIT

03. Aktualnie w sprzedaży

Mieszkanie A 2/4

Mieszkanie A 2/4 Mieszkanie zlokalizowane w budynku A na drugim piętrze. Powierzchnia: 73,83 m2 Ilość pokoi: 3 Elementy dodatkowe: balkonRZUT MIESZKANIAWIZUALIZACJE…

eurofile 31 grudnia 2019

Mieszkanie B 3/4

Mieszkanie B 3/4 Mieszkanie zlokalizowane w budynku B na trzecim piętrze. Powierzchnia: 116,53 m2 Ilość pokoi: 4 Elementy dodatkowe: tarasRZUT MIESZKANIAWIZUALIZACJE…

eurofile 31 grudnia 2019

Mieszkanie B 3/3

Mieszkanie B 3/3 Mieszkanie zlokalizowane w budynku B na trzecim piętrze. Powierzchnia: 50,99 m2 Ilość pokoi: 2 Elementy dodatkowe: tarasRZUT MIESZKANIAWIZUALIZACJE…

eurofile 31 grudnia 2019

Mieszkanie B 3/2

Mieszkanie B 3/2 Mieszkanie zlokalizowane w budynku B na trzecim piętrze. Powierzchnia: 101,93 m2 Ilość pokoi: 4 Elementy dodatkowe: tarasRZUT MIESZKANIAWIZUALIZACJE…

eurofile 31 grudnia 2019
/Opinie

INDELIT

04. Indelit w oczach naszych klientów

To po prostu trzeba zobaczyć. Zielona okolica i krajobraz szybu kopalni zabytkowej wprost powalają. Wkoło same łąki i pola no i domy jednorodzinne. Od pierwszej wizyty na budowie zwyczajnie zakochaliśmy się w tym miejscu. Teraz to nasz dom. Pięknie położony apartament, blisko centrum Tarnowskich Gór.

— Wojtek

Apartamenty Skarbka

Mieszkamy tu już dobrych parę lat i choć nasz budynek to nie dom jednorodzinny, jak większość okolicznych domków, to czujemy się świetnie w ich sąsiedztwie, gdyż nasz wielomieszkaniowy budynek świetnie wkomponował się w okolicę. Także ogromny plus za wyczucie stylu i wysoki komfort mieszkania.

— Marek

Słoneczników

Największe wrażenie na naszych gościach robi podziemny garaż, którego nikt w takiej willowej dzielnicy się nie spodziewa. Samo mieszkanie, 85m2, też się podoba - układ, wykończenie, ale najbardziej wyróżniają się przestronne tarasy z widokiem na wspólny ogród no i sam fakt, że wszystkie mieszkania na parterze maja dostęp do prywatnego ogródka. To coś naprawdę wyjątkowego!

— Ania

Hallera 34

/Kontakt

INDELIT

05. Formularz kontaktowy

Odpowiemy na każde pytanie.