Scroll to top
© 2023, INDELIT - Osiedle Olimpijczyków

O nas


INDELIT - Budujemy dla Was z myślą o Was

/INDELIT

Doświadczenie

Doświadczenie

Firma Indelit ostatnie dwie dekady poświęciła na doskonalenie tej niezwykle wymagającej sztuki jaką jest budowanie obiektów wielorodzinnych jak i prywatnych rezydencji.

Przyjazne warunki mieszkaniowe

Przyjazne warunki mieszkaniowe

Indelit tworzy najbardziej przyjazne i konkurencyjne warunki mieszkaniowe w Tarnowskich Górach, czyniąc je jednym z najatrakcyjniejszych miast aglomeracji śląskiej.

Budujemy dla Was z myślą o Was

Budujemy dla Was z myślą o Was

Nie oszczędzamy na budowie. Budując solidnie, oszczędzamy za to Wasz czas i Wasze pieniądze.

#indelit

Atuty naszych inwestycji

Atrakcyjna lokalizacja

W bliskim sąsiedztwie terenów „zielonych”, niedaleko od centrum a jednak z dala od ulicznego zgiełku, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

Doświadczenie ekip budowlanych

Na przestrzeni lat Indelit wypracował pewien unikalny styl dla swoich inwestycji, który pozwala na to, aby stosunkowo duże budynki wtapiały się w otaczającą zieleń i nie wyróżniały specjalnie na tle zabudowy jednorodzinnej, w której sąsiedztwie najczęściej się znajdują. Jednocześnie cechuje je nowoczesny design i wysoki komfort (teren zamknięty, nie rzadko monitorowany wewnętrznie, miejsca parkingowe i/lub garaże, tarasy, prywatny ogródek, wyodrębnione miejsce na kosze, przestronne i doświetlone światłem dziennym korytarze).

Wiarygodność

Nasze motto to: Budujemy dla Was z myślą o Was. I to właśnie dlatego nasze inwestycje pod względem estetyki i jakości wykonania nie maja sobie równych! Fakt że z każdym rokiem grono zadowolonych klientów rośnie, my zaś zdobywamy nowe doświadczenia sprawia, że poszerza się portfolio naszych inwestycji budowanych na miarę Waszych potrzeb.